Polska Złota Jesień!

Czy wiecie, że wystarczy 20 minut przebywania w lesie, aby nasz organizm się odprężył i zaczął wyrzucać z siebie więcej endorfin?

O tym, jak i o innych istotnych faktach przekonali się uczniowie klasy 2C, którzy 30 października wraz z wychowawczynią Ewą Jamochą-Bogacz wybrali się na malowniczą wycieczkę do lasu Chodówki. Związana była ona z realizacją innowacji „ŻYJEMY Z PRZYRODĄ W ZGODZIE!”. Celem naszego wyjazdu były poszukiwania skarbów jesieni i zebranie jej owoców. Ponieważ las ten związany jest z wieloma wydarzeniami, uczniowie poznali również historię kolejki wąskotorowej, która biegła przez sławne Chodówki. Odwiedziliśmy też miejsce pamięci zamordowanej podczas II wojny światowej ludności Żydowskiej. Na koniec wycieczki odbyła się gra terenowa w kilkuosobowych zespołach. To był bardzo ciepły i przyjemnie spędzony dzień!