Z „Jasełkami” w Domu Kombatanta.

Jasełka, pierniczki, życzenia, wspólne kolędowanie to wszystko z czym poszli uczniowie klasy 2a wraz z nauczycielkami Anną Horyń oraz Martą Sobecką do mieszkańców Domu Kombatanta w Miechowie

Po przybyciu na miejsce  zostaliśmy gorąco powitani przez Panie Małgorzatę Lewińską – Szastak oraz Mariolę Kowalczyk – terapeutów zajęciowych. Dzieci w przepięknych strojach przygotowanych przez Rodziców przybliżyły mieszkańcom tematykę świąt poprzez wystąpienie jasełkowe a następnie przy akompaniamencie Pani Bożeny Machel oraz chórku dziewcząt z klasy 6a przystąpiliśmy do wspólnego kolędowania. Były łzy wzruszenia i radości, były życzenia płynące prosto z dziecięcych serc, także mieszkańcy Domu Kombatanta przygotowali niespodziankę w postaci cukierków oraz własnoręcznie wykonanego stroika oraz gwiazdy. Wizyta długo zostanie w naszej pamięci.