Z wizytą w Urzędzie Gminy i Miasta

22 marca przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego w towarzystwie uczniów klasy 2C wybrały się do Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie.

Celem wizyty było wręczenie świątecznych kartek w imieniu całej społeczności szkolnej. Dzieci wręczyły również Panu Burmistrzowi Dariuszowi Marczewskiemu oraz Panu Burmistrzowi Andrzejowi Banaśkiewiczowi uroczyste zaproszenia na Apel Wielkanocny, który odbędzie się w naszej szkole już w tę środę. Zaproszonych gości jest wiele, ale to właśnie z Panami Burmistrzami spotkały się dzieci, po czym na ich ręce złożyły zaproszenia dla innych ważnych osób.  Wyjścia takie jak to oraz inne, podobne wydarzenia sprzyjają samorządności uczniów. Dzięki temu uczą się jak należy załatwiać wiele spraw, mają kontakt z najważniejszymi osobami naszego miasta a także zyskują wielu sympatyków i organizacji współpracujących ze szkołą. Dziękujemy za miłe przyjęcie Nas w murach Urzędu Gminy i Miasta Miechów.