XXVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” rozstrzygnięty!

8 maja w obecności Dyrekcji Szkoły pani Agaty Skrzypczyk, Jadwigi Pasek oraz zaproszonego gościa, Burmistrza Gminy i Miasta w Miechowie pana Dariusza Marczewskiego zostały wręczone nagrody laureatom tegorocznego konkursu ortograficznego, w którym o tytuł Mistrza Ortografii, oraz nagrodę główną „Pióro Burmistrza” zmagało się 57 uczniów z ośmiu szkół powiatu miechowskiego.

Zanim nagrodzono zwycięzców uczniowie klasy IIIa i Ib zaprezentowali „Bajkowy ambaras”, przedstawienie zachęcające do czytania, a także uświadamiające wszystkim skutki nieznajomości ortografii.
Tytuł „Mistrza Ortografii” oraz nagrodę główną trafiły do rąk uczennicy klasy IIIa – reprezentantki naszej szkoły Aleksandry Książek.
Pan Burmistrz pogratulował tegorocznej Mistrzyni Ortografii oraz wszystkim nagrodzonym uczestnikom konkursu wspaniałej znajomości zasad ortograficznych i interpunkcyjnych oraz zachęcał do dalszego zgłębiania tajników poprawnej pisowni.
Słowa uznania zwycięzcom złożyła również pani Dyrektor gratulując sukcesu wszystkim wyróżnionym uczniom.
Podziękowania złożyła także organizatorom - paniom Małgorzacie Banasik, Bożenie Węgrzynowicz, Beacie Kwadrans dziękując za przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego konkursu.
W imieniu Dyrekcji Szkoły oraz organizatorów pragniemy serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi za Patronat nad naszym konkursem oraz ufundowanie nagród dla zwycięzców.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!