Łeba 2017

W tym roku szkolnym na Zieloną Szkołę nad morzem pojechaliśmy do Łeby. W dniach od 18 do 27-05-2017 80 uczniów wraz z opiekunami Grażyną Cerek, Lucyną Piec, Wiolettą Zielonką, Lidią Żelazny, Ewą Walotek, Anitą Bielińską odbyło podróż przez Polskę nad Bałtyk.

Tam przez osiem dni spędzaliśmy bardzo miło czas. Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Oprócz codziennych spacerów po plaży, gier i zabaw wyjeżdżaliśmy również poza nasze miejsce pobytu.

Do największych atrakcji należał wyjazd kolejką turystyczną-ciuchcią do Sea Parku w Serbsku,

który ma charakter rekreacyjno-edukacyjny i jest związany tematycznie z fauną i florą mórz

i oceanów.Tam dzieci oglądały karmienie fok i uchatek połączone z ich treningiem.

W Oceanarium  Prehistorycznym 3D uczniowie podziwiali świat podwodnych gadów.

Do wspaniałych atrakcji należał również przejazd meleksami do Słowińskiego Parku Narodowego i spacer po wydmach. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam również rejs statkiem po Bałtyku

Do Miechowa dzieci wróciły wypoczęte, zadowolone, opalone Słońcem i pełne nadziei, że znowu za rok pojedziemy na Zieloną Szkolę.