Klasa 0 „A” w ANIKINIE – Impreza Cyrkowa z Pokazem Iluzji

We wtorek, 28 listopada dzieci z klasy 0 „A” wraz z wychowawcą Ewą Jamrochą, po raz kolejny odwiedziły ANIKINO w Krakowie.

Na miejscu czekali na Nas animatorzy, którzy przygotowali dla dzieci wspaniałą Imprezę Cyrkową. Dzieci wykonywały między innymi zadania wyrzucone przez magiczną kostkę, szukały ukrytego skarbu, bawiły się w berka. Uczniowie mieli także okazję zabawy
w basenach kulkowych oraz na zjeżdżalniach. Gwoździem programu był jednak Pokaz Iluzji.  Wiele zachwytu wzbudziło pojawienie się pieniędzy we włosach, wymalowanie  za dotknięciem czarodziejskiej różdżki kolorowanki oraz zamiany miejsc magicznych królików. Czas w Anikinie upłynął bardzo szybko, dzieci bawiły się świetnie. Na koniec czekał na nie słodki poczęstunek. Każdy z uczestników został obdarowany pamiątkowym zdjęciem oraz małym upominkiem. Dzieci wróciły zadowolone i z uśmiechem na ustach twierdząc, że wrócą tam kiedyś po raz kolejny.

Ewa Jamrocha