Dzieci z zerówek u strażaków

W dniu 11 maja dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 0A i 0B wybrały się w odwiedziny do Jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie.  Na wycieczce został zaprezentowany sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki. Dzieci mogły zobaczyć różnorodne wozy strażackie i zajrzeć do kabiny, poznały sprzęt do gaszenia pożarów, miały możliwość przymierzyć hełm strażacki i  usiąść na quadzie.

Wiele radości i śmiechu sprawiła możliwość wspinania i  ślizgania się na strażackiej rurze.  Dzieci utrwaliły sobie numer telefonu do Straży Pożarnej - 998 i numer alarmowy – 112.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i zaangażowanie wszystkim Strażakom  Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie.

E. Jamrocha