Tobie Szkoło Ślubujemy!

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego dziecka. To wtedy staje się on pełnoprawnym uczniem szkoły. W naszej Dwójce wydarzenie to zostało na stałe włączone do kalendarza uroczystości szkolnych. Nasi uczniowie klas I z niecierpliwością czekali na ten moment.

14 października w obecności Pana Dyrektora Szkoły Mirosława Czekaja, Rodziców, wychowawców zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej. Ślubowali m.in. „Dbać o dobre imię klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” Następnie odbijając paluszki palców symbolicznie potwierdzili w Kronice Szkoły to ważne wydarzenie.

Każdy pierwszoklasista otrzymał tarczę szkolną, pamiątkowy dyplom oraz upominki od rodziców. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami. Pomimo obostrzeń związanych z pandemią wirus,a ten dzień był radosny, wzniosły i na długo pozostanie w pamięci.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Dyrekcji dziękujemy za ufundowanie tarcz szkolnych a Rodzicom za pomoc oraz ufundowanie dyplomów, pamiątek, słodkości.

Życzymy Wam dumy ze swoich dzieci, którzy w symboliczny sposób otwierają nowy, ważny i piękny etap w swoim życiu .