KONKURS NA NAJŁADNIEJSZE I NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE ZA POSTAĆ Z BAJKI, FILMU LUB INNEJ POSTACI

RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MIECHOWIE

OGŁASZA KONKURS NA NAJŁADNIEJSZE I NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE
ZA POSTAĆ Z BAJKI, FILMU LUB INNEJ POSTACI

1 czerwca 2023r. obchodzimy Dzień Dziecka w naszej szkole.
Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować przebranie wykonane według własnego pomysłu, z dowolnego materiału i zaprezentowanie go podczas rozstrzygnięcia konkursu, który odbędzie się dnia 01.06.2023r.. o godzinie 11.00 na boisku szkolnym.
Do 29 maja 2023r. uczestnicy zgłaszają udział w konkursie poprzez podanie organizatorom konkursu: imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.
Kartę zgłoszenia prosimy składać poprzez Sekretariat szkoły (karta do pobrania na stronie www szkoły w zakładce "pliki do pobrania"
Cele konkursu:
 rozbudzanie zamiłowania do sięgania po książki i do czytania,
 rozwijanie kreatywności i wyobraźni dziecka,
 pogłębianie więzi rodzinnych przy wspólnym tworzeniu przebrania.
Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Życzymy wszystkim świetnej zabawy