I miejsce naszych siatkarzy!

W dniu 15.11.2018r. w sali sportowej w Racławicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej chłopców. W turnieju wystartowało   5 drużyn z powiatu miechowskiego: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie, Szkoła Podstawowa w Racławicach, Szkoła Podstawowa w Książu Małym, Szkoła Podstawowa w Gołczy oraz Gimnazjum w Książu Wielkim. Nasza drużyna zajęła I miejsce i tym samym awansowała do półfinału wojewódzkiego. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Gołczy a III miejsce zajęło Gimnazjum w Książu Wielkim. Nagrody i puchary sfinansował Powiat Miechowski.

Skład drużyny: Tomasz Maciąg, Filip Jędrzejewski, Gabriel Włodarczyk, Karol Ligawiec, Dudek Paweł, Pigulak Bartosz, Piwowarski Mateusz, Sokołowski Mikołaj, Mirek Jakub, Marszałek Kacper, Kapuściński Daniel.