Tel.: (41) 383-05-97

Osiągnięcia sportowe

2017/2018

2018-06-16

Zwycięstwo dziewcząt podczas mistrzostw ogólnopolskiego projektu „Kocham ręczną na Orliku”, które odbyły się 4 czerwca w Kasinie Małej. Siatkarki reprezentujące gminę Miechów, nie znajdując sobie równych stanęły na najwyższym podium zawodów. Na zdjęciu uczennice naszej szkoły z klas IVA i IVB wraz z Burmistrzem oraz nauczycielami

2018-06-05

W miesiącu maju na Stadionie "Pogoń" odbył się masowy "Bieg Sienkiewiczowski" na dystansie ok. 1000m. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w kategoriach klas IV - VII.

W kategorii chłopców nasi uczniowie zdobyli tytuł Mistrza Powiatu

Skład drużyny: Deńca Kacepr, Doniec Szymon, Franczyk Mateusz, Jędrzejewski Filip, Kiljan Wojciech, Maciąg Tomasz, Moniowski Mateusz, Mucha Karol, Piwowarski Mateusz, Porębski Sebastian, Sęk Kamil, Słaboń Kacper

W kategorii dziewcząt nasze uczennice zdobyły II miejsce

Skład drużyny: Antolska Weronika,  Bac Oliwia, Gawlikowska Emilia, Jarno Alicja, Jura Iga, Komenda Nikola, Komenda Patrycja, Kurkiewicz Martyna, Nastarowska Emilia, Nastarowska Natalia, Rusek Karolina

GRATULUJEMY!!!

***

2017-11-18

W dniach 8 i 9 listopada 2017r. na przewiązce Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Powiatowa Gimnazjada  w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły szkoły z Miechowa (SP nr 2 wraz z klasami gimnazjalnymi), Tczycy, Charsznicy, Książa Wielkiego i Racławic.

III miejsce w województwie!

Zawodniczki Szkoły Podstawowej Nr 2  oddziałami gimnazjalnymi zdobyły brązowe medale w igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej. W finale wojewódzkim nasze zawodniczki zajęły III miejsce, nie ponosząc żadnej porażki.

Nasze zawodniczki pokonały wszystkie rywalki– Skawinę 2-1; Niepołomice 4-3; Leszczynę 2-1 i Pałecznicę 2-0.

Drużyna grała w składzie: Emilia Nastarowska, Natalia Nastarowska, Patrycja Komenda, Nikola Komenda, Natalia Janus, Sara Banach, Emilia Gawlikowska, Gabriela Zięba, Martyna Kurkiewicz i Weronika Zagórska.

Trenerem drużyny jest Dariusz Skrzyniarz.

Gratulujemy!

***

W dniu 26.09.2017r. w Racławicach odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach wystartowali zawodnicy z siedmiu szkół powiatu miechowskiego:

2017-04-03

31 marca 2017 roku odbył się finał wojewódzki turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", w który brały udział dziewczęta naszej szkoly w kategorii U10. Po wielu zaciętych meczach ostatecznie uległy niepokonanej od lat drużynie z Jelnej. Pomimo ostatecznej przegranej, turniej był przede wszystkim wspaniałą przygodą dla naszych dziewczynek

2017-03-30

29 marca 2017 roku w miejscowości Gołcza odbył się powiatowy etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Tego dnia uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce, kwalifikując się jednocześnie do etapu rejonowego, w którym ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu.

2017-01-17

Osiągnięcia uczniów w I półroczu 2016/2017 roku

**************************************************

2016-06-26

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Turniej "Orlika" o Puchar Premiera.
Chłopcy z klas 4-5 w składzie: Adam Ignatowicz, Hubert Rał, Bartosz Janus, Bartosz Pigulak, Mikołaj Stolarski, Piotr Bogacz, Wiktor Trebus, Dawid Magiera, w rozgrywkach powiatowych zajęli I miejsce, tym samym awansując do półfinałów wojewódzkich, gdzie zajęli III miejsce.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.
Chłopcy i dziewczęta reprezentujący naszą szkołę zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Chłopcy zajęli IV miejsce, a dziewczęta zajęły miejsce II. Skład wicemistrzyń Powiatu: Natalia Marynka, Oliwia Dudek, Gabriela Zięba, Paulina Bochenek, Natalia Szarek, Emilia Sanecka, Weronika Zagórska, Aleksandra Włodarczyk i Natalia Kobiałka.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców.

Indywidualnie - dziewczęta: I miejsce - Gabriela Zięba
                                         VI miejsce - Emilia Sanecka
                     - chłopcy:      I miejsce - Filip Jędrzejewski
                                         IV miejsce - Mikołaj Sokołowski

Drużynowo : II miejsce - Emilia Sanecka i Gabriela Zięba
                   I miejsce - Mikołaj Sokołowski i Filip Jędrzejewski.

Wyżej wymienione miejsca kwalifikują dziewczęta i chłopców do etapu wojewódzkiego.

"Z Podwórka na Stadion" - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku.
W piłkarskim turnieju z naszej szkoły brały udział: 2 drużyny w kategorii U8, 3 drużyny chłopców w kategorii U10 oraz jedna drużna dziewcząt i chłopców w kategorii U12. W etapie powiatowym, kwalifikującym do rozgrywek wojewódzkich, wygrała reprezentacja klas 2c i 2b w kategorii U8. Skład drużyny: Domagała Mateusz, Iskra Kacper, Jamrocha Karol, Jędrzejewski Antoni, Kita Łukasz, Krupa Dawid, Budzeń Szymon, Filip Gądek, Wilk Maria, Satwiarska Nikola. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się również drużyna chłopców U12 w składzie: Filip Jędrzejewski, Bartosz Janus, Bartosz Pigulak, Jakub Faracik, Hubert Rał, Mateusz Piwowarski, Piotr Bogacz, Mikołaj Stolarski, Bartosz Bzdela.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.
Chłopcy i dziewczęta reprezentujący naszą szkołę zajęli II miejsce w etapie powiatowym.

Bieg Uliczny im. Henryka Sienkiewicza.
W kategorii klas V II miejsce zajął Hubert Rał.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej "6-tek"-Orlik Dziewcząt.
W piłkarskim turnieju dziewczęta z naszej szkoły uplasowały się na drugiej pozycji.