Andrzejki, zabawa -fotorelacja

23 listopada z okazji zbliżających się Andrzejek w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Dyskoteka przebiegała w atmosferze wróżb i magii, a pięknie udekorowany korytarz szkolny oraz sale lekcyjne były zasługą naszych Rodziców, za co pięknie dziękujemy .

Chętne osoby poprzebierane były za różne postaci. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w różnorodnych wróżbach. Mogli dowiedzieć się, co spotka ich w najbliższym czasie i jaka czeka ich przyszłość. Gwiazdy wywróżyły uczestnikom, jak będzie miała na imię ich sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości a także mnóstwo innych ciekawych, wzbudzających radość na twarzy wróżb.

Zabawę andrzejkową uświetniły również przeboje muzyczne, które przygotował dla wszystkich i prowadził DJ Buzi, podczas których dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi. O podniebienie jak zwykle zadbały nasze Mamy. Spędzony wspólnie czas przepełniony był dużą dawką uśmiechu i był wspaniałą okazją do integracji wszystkich  uczniów naszej szkoły.