„Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 21 lutego 2023 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta zorganizowano eliminacje już 46 edycji Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.

Celem Turnieju jest popularyzacja znajomości zasad postępowania na wypadek powstania zagrożenia pożarem.

Eliminacje przebiegły w trzech grupach wiekowych ( I – grupa uczniowie szkół podstawowych klasy I-III, II – grupa uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VIII, grupa III uczniowie szkół ponadpodstawowych) na szczeblu gminy. W sumie eliminacjach wzięło udział niemal 80 uczniów terenu Gminy Miechów. Uczennica naszej szkoły Dominika Szopa zajęła czwarte miejsce.

Liczymy na miejsce medalowe w przyszłym roku.

Jacek Banasik