Kornelia Kopeć powołana do Kadry Narodowej

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Kornelia Kopeć została powołana do Kadry Narodowej reprezentującej Polskę na Mistrzostwach Europy ICU ECC, które odbędą się w dniach 28-30 czerwca 2024r w Norwegii

Zwycięstwo podczas Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym zagwarantowało również Kornelii i jej drużynie awans do reprezentowania Polskiego Związku Sportowego Cheerledingu na Mistrzostwach Świata USA Orlando-Floryda 2025.

Kornelia jest uczennicą klasy 5 a. Swoją przygodę z cheerleadingiem rozpoczęła 7 lat temu.

Pierwsze taneczne kroki stawiała w Akademii Tańca i Gimnastyki Atiga, gdzie w konkurencji zespołowej oraz duetowej odnosiła duże sukcesy. Jednak dopiero zmiana barw klubowych i transfer do Klubu Sportowego Unique Cheerleaders Kocmyrzów- Luborzyca pozwolił na rozwinięcie skrzydeł i sięgnięcie po najwyższe trofea. Ciężkie i czasochłonne treningi pod okiem doskonale wyszkolonej kadry trenerskiej zaowocowały licznymi mistrzowskimi tytułami oraz nagrodami w kraju i za granicą. Aktualnie Kornelia jest zawodniczką drużyny Unique GIRLS i będzie wraz z koleżankami z drużyny reprezentowała Polskę w Kategorii Drużyny Freestyle Pom podczas nadchodzących Mistrzostw.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki !