Sukcesy szkolnych drużyn piłki ręcznej.

Miło nam poinformować  o zdobyciu tytułu mistrza powiatu miechowskiego przez szkolną drużynę piłki ręcznej chłopców oraz trzeciego miejsca zajętego  przez drużynę dziewcząt.   Będąc w roli gospodarza  turniejów mierzyliśmy w zwycięstwa. W ostatnich tygodniach podczas zajęć wychowania fizycznego mocno trenowaliśmy  popularnego szczypiorniaka.  Cieszymy się, że  nasza praca zaowocowała sukcesami naszych drużyn.

Dwa turnieje  rozgrywane w murach naszej hali stały naprawdę na wysokim poziomie,  przysparzając wszystkim wielu emocji. W turnieju dziewcząt  poza naszym zasięgiem były drużyny z Książa Wielkiego i Racławic. Podopiecznym Pana Andrzeja Manterysa pozostała walka o miejsce na najniższym podium i z tego zadania dziewczynki wywiązały się wzorowo wygrywając z Gołczą. Do rywalizacji w turnieju chłopców oprócz naszej Dwójki przystąpiła,  miechowska Jedynka oraz drużyny  z Gołczy, Książa Wielkiego oraz Wysocic. Bardzo wyrównany poziom sprawił, że mieliśmy prawdziwą huśtawkę nastrojów we wszystkich drużynach związaną z wygranymi i przegranymi meczami.  W ostatecznym rozrachunku do zwycięstwa podopiecznym Pana Piotra Króla wystarczyły trzy zwycięstwa  i jedna porażka.  Puchar wraz z gratulacjami odebraliśmy z rąk Pani Dyrektor Agaty Skrzypczyk,  a potem był taniec radości i pamiątkowe zdjęcie do szkolnej kroniki. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.