Mistrzowska Dwójka

Rywalizacja piłkarska pomiędzy szkołami powiatu miechowskiego była ostatnim akordem całorocznych zmagań w Igrzyskach Szkół Podstawowych. Miło nam poinformować o świetnych wynikach osiągniętych w tej rywalizacji przez drużyny  naszej Dwójki.  W ramach Igrzysk Dzieci ( klasy 4 -6 ),  chłopcy  zdobyli drugie miejsce.

Na szkolną szóstkę zagrali natomiast chłopcy ze starszych klas rywalizujący w ramach Igrzysk Młodzieży. Oni nie mieli już równych sobie, zdobywając mistrzowski tytuł oraz prawo reprezentowania naszego powiatu na turnieju rejonowym w Wieliczce. Do solnego miasta udaliśmy się z dużymi nadziejami na dalsze sukcesy.  Przywiezione  czwarte miejsce z tych zawodów na pewno nie było tym oczekiwanym.  Warto jednak nadmienić, iż trzon drużyny stanowili chłopcy z klas siódmych co  przy zebranych doświadczeniach bardzo dobrze rokuje odnośnie rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.