Dziewczęta wicemistrzem powiatu miechowskiego w piłce halowej.

26 października jako szkoła byliśmy organizatorem Igrzysk Dzieci w piłce halowej na szczeblu powiatu, w kategorii dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn. Występując w roli gospodarza gościliśmy  drużyny szkół podstawowych z:  Gołczy, Dziaduszyc, Książa Wielkiego oraz miechowską Jedynkę. Rozegrane mecze udowodniły, że piłka nożna wcale nie musi być tylko domeną chłopców. Było mnóstwo pięknych akcji i zdobytych goli, być może nawet więcej emocji, o które zadbali nasi kibice. Trzy wygrane mecze i jedna porażka dały nam ostatecznie drugie miejsce. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie chłopców świętujemy kolejny sukces.  Gratulacje dla całej drużyny w składzie. Blanka Bobrek, Nikola Budzeń, Agnieszka Cholewa, Nikola Dziubińska, Wiktoria Gądek, Barbara Kowal, Kornelia Kowalska, Wiktoria Mentel, Julia Micek, Aleksandra Sieradzka, Martyna Szwaja, Amelia Zięba.