Wizyta Pani Komendant

5 października gościliśmy w naszej szkole Komendanta Straży Miejskiej - Panią Katarzynę Seweryn.

Pani Komendant odwiedziła grupę najmłodszych dzieci w oddziałach przedszkolnych, zerówkach, oraz „troszkę” starszych w klasach I A , I B, gdzie została serdecznie przywitana. Podczas pogadanki Pani Komendant poruszyła dużo istotnych informacji. A mianowicie najmłodsi mogli poznać zasady segregowania śmieci, utrzymywania porządku w mieście, wokół swojego miejsca zamieszkania, oraz wiele interesujących wiadomości na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, a także jak ważne jest noszenie odblasków. W zrozumieniu i zapamiętaniu powyżej wymienionych zasad, pomogły plansze przyniesione przez Panią Komendant . Uczniowie słuchali z dużym zainteresowaniem. Po wyczerpującej pogadance dzieci miały możliwość zadawania pytań, na które Pani Komendant odpowiadała wyczerpująco.

Dziękując za wizytę, poprosili, aby Pani Komendant jeszcze kiedyś ich odwiedziła. Odpowiedź brzmiała: „Na pewno się jeszcze spotkamy”. Wychowawczynie również dołączają się do podziękowań i zapraszają ponownie, wiedząc, że są to bardzo cenne spotkania, które wiele uczą dzieci już od najmłodszych lat.