Wrocław

W dniach 22 -23 maja uczniowie klasy IIIb, IIIc, IIId wraz z wychowawczyniami Elżbietą Łojan oraz Anną Horyń a także rodzicami zwiedzili przepiękny Wrocław.

Wyjazd nastąpił w poniedziałek o 500  rano /mogliśmy podziwiać wschód słońca/. Po dość długiej, ale przyjemnej drodze dotarliśmy na miejsce. Pierwszym punktem naszego programu było podziwianie Panoramy Racławickiej. Następnie wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy Wrocław szukając krasnali. Przejście ulicami pięknego miasta, zwiedzanie Katedry oraz Kościoła dla głucho – niemych wywarło na nas ogromne wrażenie. W ramach odpoczynku był przejazd nad Odrą „Polinką” , kwaterunek w motelu oraz zasłużona obiadokolacja. . Po chwili odpoczynku pojechaliśmy tramwajem podziwiać o zachodzie słońca tańczące fontanny. Kolejnego dnia zwiedziliśmy wrocławskie ZOO, Afrykarium oraz Ogrody Japońskie.

Zmęczeni, ale pełni zachwytu wróciliśmy do Miechowa z nadzieją czekając na kolejną wycieczkę.

Uczniowie klasy IIIc i IIId