Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

W poniedziałek, 9 maja, dzieci z klasy 0 „A” wraz z wychowawczynią Ewą Jamrochą uczestniczyły w spotkaniu autorskim znanej pisarki dla dzieci, Pani Wioletty Piaseckiej.

Spotkanie z pisarką
czytaj więcej

W środę, 25 maja 2016r. dzieci z klasy 0a wraz z wychowawcą  uczestniczyły w wycieczce do bawialni „RIO” w Miechowie.

Szalona zabawa w bawialni „RIO”
czytaj więcej

Dnia 20.05.2016 r. klasy II b, II d oraz Ia wraz z wychowawczyniami oraz opiekunami uczestniczyły w wycieczce do pasieki pszczół w Kalinie Wielkiej. Już od samego rana dzieci były bardzo podekscytowane i pełne energii. Po dotarciu na miejsce uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. W czasie, kiedy pierwsza grupa słuchała opowieści mistrza pszczelarstwa, która dotyczyła życia pszczół, tego w jaki sposób pozyskuje się miód oraz samej pracy jaką wykonuje pszczelarz, druga grupa miała okazję wykonać własne figurki z wosku pszczelego oraz dekorować pierniczki, które miały być prezentem dla mam.

Z WIZYTĄ W PASIECE
czytaj więcej

6 i 9 maja uczniowie klas starszych zaprezentowali bajki i wiersze w języku angielskim swoim młodszym kolegom. Maluchy usłyszały w wersji językowej „Stefka Burczymuchę”, „Na straganie”, „Tańcowała igła z nitką” oraz „Czerwonego Kapturka”. 

BAJKI I WIERSZE PO ANGIELSKU DLA PRZEDSZKOLAKÓW I ZERÓWEK
czytaj więcej

5 maja uczniowie klas IA, IIB, IID pojechali na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wyjazdu był spektakl pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Zanim rozpoczęło się przedstawienie, podziwialiśmy niezwykłą architekturę tego budynku. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

Wycieczka do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma