Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

30 listopada w klasie IIC odbyły się wróżby andrzejkowe, samodzielnie przygotowane przez dzieci.

Wróżby andrzejkowe w IIC
czytaj więcej

 29 listopada klasy IIB, IIC, IIIA i IIID wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki i Zabawy w Krakowie.

KLOCKOLAND – wspaniała zabawa!
czytaj więcej

Koniec listopada i początek grudnia to tradycyjnie czas imprez typu ,,Andrzejki”,,Mikołajki”, jednym słowem czas zabawy i radości.

,,Klockolandia- kolorowy świat zabawy .”
czytaj więcej

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli 21 listopada, rozpoczął w naszej szkole Szkolny Tydzień Życzliwości. W poniedziałkowy poranek uczniowie naszej szkoły witali przy wejściu do szkoły wszystkich wchodzących miłym uśmiechem i słowem oraz koszem pełnym słodyczy.

W poszczególnych dniach Tygodnia życzliwością wykazywały się kolejne klasy. Nie da się ukryć, że najwięcej serca i pracy w promowaniu życzliwości na co dzień włożyli młodsi uczniowie z klas 1 – 3.

SZKOLNY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
czytaj więcej

W dniu 17 XI odbyło sie w naszej szkole spotkanie z leśnikiem panem Janem Karczmarskim. Na to spotkanie  uczniowie uczęszczający na swietlicę szkolną przygotowali dla swoich kolegów z klas I - III przedstawienie           pt,, Krasnal jesień i poziomki."Słuchacze dowiedzieli się czego szukał  krasnal jesienią w lesie,a napotkane zwierzęta mówiły mu dlaczego się śpieszą i nie mogą z nim rozmawiać.Uczniowie dowiedzieli się jak zwierzęta przygotowują się na nadejście zimy. Zaproszony gość opowiadał o trzech różnych sposobach przygotowania się zwierząt do zimy. Dowiedzieliśmy  się dużo ciekawych informacji o zwierzętach i tym  jak sobie radzą w ten trudny zimowy czas.

czytaj więcej