Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

„ Żyjesz dla innych, uczysz się dla siebie ''

 

         Te słowa były mottem uroczystości Ślubowania pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie, która odbyła się dnia 22 października 2014 r. Imprezie przewodniczyła Pani Dyrektor Aleksandra Dróżdż oraz Pan Dyrektor Mirosław Czekaj. Wśród zaproszonych gości była obecna Pani Helena Kruszec – Dyrektor PCPR w Miechowie i Przewodnicząca Komisji Oświaty

Ślubowanie klas pierwszych
czytaj więcej

21 października odbył się szkolny etap konkursu piosenki angielskiej, w którym brali udział uczniowie klas IV-VI. Poprawność językową, walory głosowe i ogólny wyraz artystyczny oceniało jury w składzie: muzyk wicedyrektor Mirosław Czekaj oraz językoznawcy Anna Więcławek i Jacek Banasik.

VI  SZKOLNY  KONKURS  PIOSENKI  ANGIELSKIEJ
czytaj więcej

O tym, że warto czytać, już od dawna wiedzą uczniowie klasy III a, którzy chętnie czytali w klasie II młodszym kolegom i koleżankom. Teraz sami postanowili odwiedzić Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie

Warto polubić czytanie!
czytaj więcej

Uczniowie klasy 5a uczestniczyli w niezwykle ciekawej lekcji podsumowującej cykl zajęć poświęconych wierzeniom, historii i kulturze starożytnych Greków.

Z Ziemi prosto na Olimp
czytaj więcej

15 października 2014 roku klasy 6a i 6b ze swoimi opiekunami pojechały na ognisko do leśnictwa Chrusty - lasu położonego niedaleko Książa Wielkiego.

OGNISKO KLAS SZÓSTYCH
czytaj więcej