Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

W kwietniu uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu czytelniczym zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

,,Kto nie czyta, ten nie myśli.”
czytaj więcej

21 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Ziemi, na którym wręczono nagrody zwycięzcom kolejnej edycji konkursu przyrodniczo-leśnego. Uroczystość rozpoczęła uczennica klasy III d, Nikola Stawiarska, śpiewając piosenkę pt. „Pamiętajcie o ogrodach”. Następnie pan dyrektor, Mirosław Czekaj, powitał zaproszonych gości: pana nadleśniczego Nadleśnictwa Miechów, Jana Karczmarskiego, pana burmistrza Miasta i Gminy Miechów, Dariusza Marczewskiego, laureatów konkursów oraz ich opiekunów, zapraszając do obejrzenia przedstawienia pt. „Powrót bociana”.

Dzień Ziemi – rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczo-leśnego
czytaj więcej

Święta to niezwykła okazja do wspólnych rodzinnych spotkań i kultywowania tradycji i obrzędów. Jedni malują pisanki, inni stroją drzewka, a jeszcze inni tworzą urokliwe stroiki. My uczniowie klasy pierwszej ,,a” zaprosiliśmy mamę naszej koleżanki, która ma niezwykłe zdolności manualne i ręcznie wykonuje  różne cudeńka.

Warsztaty z barankiem.
czytaj więcej

Konkurs Ortograficzny dla klas młodszych był organizowany przez naszą szkołę  po raz XXIII. W tym roku wzięło w nim udział 70-ciu uczniów z klas II i III, reprezentowali oni 13 szkół z powiatu miechowskiego.

XXIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II i III rozstrzygnięty………
czytaj więcej

30 marca klasy 0A, OB, IIB i IIC wraz ze swoimi wychowawczyniami udały się   na wycieczkę do Teatru Bagatela  w Krakowie.

W Teatrze Bagatela
czytaj więcej