Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Czy czytając książki można odbyć podróż w kosmos? Jeśli i ty zastanawiasz się nad tym pytaniem to w znalezieniu odpowiedzi postaramy się pomóc.

,,Czytam i jestem w kosmosie”.
czytaj więcej

V Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej

Miechów, 24 i 25.11.2015

 

PROTOKÓŁ Z PRZESŁUCHANIA SOLISTÓW:

Jury w składzie: Emma Jurkowska, Nigel Ferry, Jarosław Hajek, Mirosław Czekaj i Marcin Durman, po wysłuchaniu 48 solistów, postanowiło przyznać:

Grand Prix – Zuzanna Olczyk (Kielce)

I miejsce – Martyna Gawin (Chrzanów)

II miejsce – Małgorzata Bartnik (Kraków), Eliza Gąsiorowska (Błonie) i Gabriela Król (Bańska Niżna)

III miejsce – Maja Mazur (Kraków) i Julia Milaniak (Frydman)

oraz 5 równorzędnych wyróżnień: Marlena Madej (Zaczarnie), Jakub Brzegowy (Kraków), Beata Szewczyk (Lasek), Konstancja Szlosek (Miechów) oraz Weronika Bajorek (Ilkowice).

V Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
czytaj więcej

Tradycyjnie, w szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Na korytarzu szkolnym i w klasach lekcyjnych wyeksponowano gazetki, nawiązujące do życzliwości. Rano, uczennice z klasy 6b obdarowywały wszystkich wchodzących do szkoły ciepłym uśmiechem, życzliwym słowem i słodkim upominkiem. Funkcjonowała Poczta Życzliwości, do której każdy mógł wrzucić kartkę z życzliwymi słowami dla kogoś. W klasach, podczas zajęć, uczniowie z wychowawcami rozmawiali o tym, w jaki sposób przejawia się życzliwość?

czytaj więcej

Właśnie dziś 20 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Miechowie. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda hala produkcyjna, gdzie ręcznie wyrabiane są krówki miechowskie - jedne z najsmaczniejszych łakoci.

MIECHOWSKIE KRÓWKI NA JESIENNE SMUTKI
czytaj więcej

Nauczanie zasad udzielania pierwszej pomocy należy rozpoczynać już od najmłodszych lat. W dniu dzisiejszym  uczniowie naszych klas ćwiczyli, jak wzywać pogotowie i udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Przez dwie godziny dzieci uczyły się robić sztuczne oddychanie, wykonywać masaż serca, ratować osobę, która się krztusi.

Pierwsza pomoc w klasach IA i IIB
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma