Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. W uroczystości wzięli udział uczniowie z klas 0 – 6, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście: pani Maria Słuszniak, dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miechowie i pani Jadwiga Gładyszowska – Tomczyk, przewodnicząca Rady Rodziców. Na początku pan dyrektor Mirosław Czekaj podsumował mijający rok szkolny, przypominając największe osiągnięcia uczniów

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017
czytaj więcej

21 czerwca obchodziliśmy Święto Patronki Szkoły. Spotkanie z Marią Konopnicką stało się okazją do zaprezentowania efektów całorocznej pracy uczniów. Młodzi artyści recytowali, czytali fragmenty nowelki „Nasza szkapa”, odgrywali scenki w języku angielskim oraz uatrakcyjniali występ wpadającymi w ucho piosenkami. Mogliśmy podziwiać naszych uczniów w repertuarze, w którym odnosili sukcesy w różnorodnych konkursach organizowanych w ciągu roku szkolnego.

czytaj więcej

Czyli "zielona szkoła" w Sidzinie

Każdy dzień pobytu  był niezwykle intensywny i bogaty w przeżycia. Pobyt zaczęliśmy od wędrówki po okolicznych lasach i łąkach pełnych kwiatów i ziół.

Kolejnego dnia  pokonaliśmy Dolinę  Chochołowską na rowerach. Młodsza część uczestników natomiast przemierzyła trasę kolejką oraz pieszo. Tego dnia, mimo zmęczenia  z powodu  potwornego upału wybraliśmy się jeszcze kolejką   na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy panoramę Tatr.

Wieczorem mieliśmy jeszcze siły na dyskotekę!

Ostatnie dni roku szkolnego w barwach zieleni
czytaj więcej

W dniach 22 -23 maja uczniowie klasy IIIb, IIIc, IIId wraz z wychowawczyniami Elżbietą Łojan oraz Anną Horyń a także rodzicami zwiedzili przepiękny Wrocław.

Wrocław
czytaj więcej

W środę, 14 czerwca klasa 0 „A” wraz z wychowawczynią Ewą Jamrochą udała się na wycieczkę do Ojcowa. Była to jednak podróż niezwykła, ponieważ dzieci pojechały zwiedzać Park Narodowy wraz ze swoimi rodzicami lub babciami. Głównym celem podróży było dotarcie do słynnej Groty Łokietka. W drodze do Niej podziwialiśmy piękne ukształtowanie terenu Ojcowskiego Parku Narodowego, zachwycaliśmy się stawami z miejscowymi pstrągami.

Rodzinne zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego
czytaj więcej