Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

7 listopada 2014 roku uczniowie z klasy 5a wspierani wokalnie przez koleżanki i kolegów z klasy 5b i 6b zaprezentowali na forum szkoły  program artystyczny poświęcony 96 rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Obchody 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę
czytaj więcej

Jesień to pora roku w której wszyscy  przygotowuja się do nadejścia  zimy. Czas robienia zapasów i magazynowania pożywienia.

Przygotowanie zwirząt do zimy
czytaj więcej

Każdy chciałby podziwiać kota który mówi ludzkim głosem.

Wizyta w Teatrze Ludowym
czytaj więcej

21 października odbył się szkolny etap konkursu piosenki angielskiej, w którym brali udział uczniowie klas IV-VI. Poprawność językową, walory głosowe i ogólny wyraz artystyczny oceniało jury w składzie: muzyk wicedyrektor Mirosław Czekaj oraz językoznawcy Anna Więcławek i Jacek Banasik.

VI  SZKOLNY  KONKURS  PIOSENKI  ANGIELSKIEJ
czytaj więcej

„ Żyjesz dla innych, uczysz się dla siebie ''

 

         Te słowa były mottem uroczystości Ślubowania pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie, która odbyła się dnia 22 października 2014 r. Imprezie przewodniczyła Pani Dyrektor Aleksandra Dróżdż oraz Pan Dyrektor Mirosław Czekaj. Wśród zaproszonych gości była obecna Pani Helena Kruszec – Dyrektor PCPR w Miechowie i Przewodnicząca Komisji Oświaty

Ślubowanie klas pierwszych
czytaj więcej