Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Pozdrowienia z Łeby

Pozdrowienia z Łeby
czytaj więcej

W czwartek, 11 maja uczniowie klas 0A, IIB oraz IIc wybrali się na wycieczkę do „Rancza Artemidy”, znajdującego się nieopodal Krzeszowic. W drodze, jak i na miejscu  można było podziwiać uroki Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

RANCZO ARTEMIDY
czytaj więcej

 226 lat temu Król i Wszystkie Stanu uchwaliły nową konstytucję, która miała uczynić z naszej ojczyzny kraj nowoczesny i silny. Konstytucja zwana od daty  uchwalenia Konstytucją 3 Maja była drugim na świecie nowoczesnym prawem podstawowym. Po raz kolejny licząc od daty ponownego odzyskania pełnej suwerenności uczciliśmy w naszej szkole rocznicę jej uchwalenia. Akademię przygotowali uczniowie z klas 5a i 5 b i 4a pod opieką Ewy Walotek. Bardzo ważnym elementem tej uroczystości były pięknie przygotowane i wykonane pieśni patriotyczne. Pan Konrad Ptak i Pani Agnieszka Gajos włożyli w to dużo starania i serca.

Witaj maj, trzeci maj
czytaj więcej

 12 kwietnia  klasa 0 „A” wraz z wychowawcą uczestniczyła w warsztatach wielkanocnych,

Warsztaty w Zakładzie Aktywności Zawodowej
czytaj więcej

W kwietniu uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu czytelniczym zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

,,Kto nie czyta, ten nie myśli.”
czytaj więcej