Wycieczka do Warszawy

W dniach 13-14 września br. odbyła się wycieczka grupy uczniów naszej szkoły pod opieką pań Doroty Pawłowskiej, Lidii Żelazny, Barbary Boruckiej oraz pana Jacka Banasika do Warszawy.

W programie wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, zwiedzanie  Zamku Królewskiego, a pod wieczór uczniowie uczestniczyli w trasie tematycznej „Piłkarskie Emocje” na Stadionie Narodowym. Ten bardzo wyczerpujący dzień zakończył się noclegiem w Zajeździe Pułaskiego w Konstancienie-Jeziornej.

Drugi dzień rozpoczął się od zwiedzania Pałacu w Wilanowie a potem Starówki Warszawskiej szlakiem małych powstańców. Po południu był spacer po Krakowskim Przedmieściu wraz z Pałacem Prezydenckim, młodzież uczestniczyła w odprawie warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Wycieczka zakończyła się spacerem po Łazienkach Królewskich.

Organizatorami wycieczki była pani Dorota Pawłowska i pan Jacek Banasik.

Szczególne podziękowania składamy dla pracowników Biura podróży BELLO TOUR za obsługę wycieczki.